KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144347
nr 1714 4347
Bertil Brolin
(1913-2003), Sverige
Oljemålning, "Vid Nordström - Marna". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Bertil Brolin, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:45:47
28/7 19:40:47
28/7 19:41:24