FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Atenienne 8996372
nr 899 6372
Atenienne
1800-talets slut, height: 134, damages.
1800-talets slut, höjd: 134
Condition: skador
800
SEK 600
Monday June 9 2014
at 20:54:33
500 kr
Atenienne
Condition: skador
nr 899 6372
Atenienne
1800-talets slut, höjd: 134
Condition: skador
| Estimate: | 800 |
| Sold: | SEK 600 |
Monday June 9 2014 |