KONST / Litografier / Grafiskt blad 11154416

nr 1115 4416

Joan Miró

(1893-1983), Spanien

Grafiskt blad, Joan Miró (1893-1983), stämpelsignerad, motivet: 39x29 ca

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 juni 2017
kl 18:39:44

15/6 00:50:09 1      Vinnande bud