Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12894153



*

nr 1289 4153


MIXED MEDIA

Sylvia Strindberg, figures, signed, 23x30,


Sylvia Strindberg, figurer, signerad, 23x30 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

800

Sold:

SEK 700

Auction date:

Monday November 18 2019
at 20:30:13


  • Bid history
Time Bidder Bid
16/11 12:03:37 1      Vinnande bud
18/11 20:25:13 2      600 kr
18/11 20:25:13 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik figurer sylvia strindberg vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr