MISCELLANEOUS / Rugs / Matta 5163576

nr 516 3576

Matta

Lenght: ()

orientalisk, Kolyai tidigt 1900-tal, 138x226 (slitage)

1200

SEK 700

Monday Mars 31 2008
at 17:26:53

31/3 10:05:44 1      Vinnande bud

Orientmatta