KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8012347
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller hamnmotiv kolteckning teckning teckningar vattenfärg
-
2103 Kolteckning
Anna Ödman (1876-1960), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:09
-
2158 Kolteckning
Eva Björkström, "lilium tigrinum" Signerad. Bildmå..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:47
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller hamnmotiv kolteckning teckning teckningar vattenfärg
-
2103 Kolteckning
Anna Ödman (1876-1960), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:09 -
2158 Kolteckning
Eva Björkström, "lilium tigrinum" Signerad. Bildmå..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:47