SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Matskedar 6721105
nr 672 1105
Matskedar
14 st. + Kaffeskedar, 9 st. + såsslevar, 2 st. . silver. Sv. stämplar. Franska Liljan. Slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 6 december 2010
kl 18:57:04
2.200 kr
2.800 kr
6 dec
Silver
Läs mer om Silver