FURNITURE / Tables / Tea table 15936043

nr 1593 6043

TEA TABLE

wood-carving, early 20th century. Width: ca 75 cm. Width: ca 48 cm, height: ca 65 cm, wear, märken, damages.

snidat trä, tidigt 1900-tal. Bredd: ca 75 cm. Djup: ca 48 cm, höjd: ca 65 cm

Condition: slitage, märken, skador

800

SEK 1800

Monday January 29 2024
at 18:25:01