KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14739148
nr 1473 9148
Gustav Wadell, kopia efter Forsberg. Signerad. Olja på pannå, 35x52cm, yttermått inklusive ram: 51x67cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:30:05
1/6 08:20:33