MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspallar 7919795
nr 791 9795
Kökspallar
2 st, 50-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 november 2012
kl 19:22:10
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr