KONST / Litografier / Färglitografi 17113241
nr 1711 3241
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Stilleben med kanna och äpplen. Signerad, numrerad 43/170, daterad -87. Färglitografi, bildmått: 43x55 cm, yttermått inklusive ram: 65x75
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:48:00
27/6 00:49:36
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz