FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 13453032
nr 1345 3032
ARMCHAIRS
2 pcs. Ludwig Mies van der Rohe, "Barcelona", Troligen inköpta 1960-tal. Stomme av förkromat stål, rygg och sittdynor av läder. Läder med Kraftigt slitage och repor, senare stoppning,
2 st. Ludwig Mies van der Rohe, "Barcelona", Troligen inköpta 1960-tal. Stomme av förkromat stål, rygg och sittdynor av läder. Läder med Kraftigt slitage och repor, senare stoppning
Withdrawn
Monday August 31 2020
at 19:45:53
- Klassiska
Aug 31
Klassiska
Read more about Klassiska