KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16197119
nr 1619 7119
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Bymotiv, omkring 1900, ej signerad. Olja på duk, 32x44-54x37 cm, yttermått inklusive ram: 45x57-67x50
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:54:52
13/5 18:39:26