![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12009117
*
nr 1200 9117
Oljemålning
Britt-Louise Kellberg-Nordström (f. 1925), Landskap. Olja på duk, 42x56 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2018
kl 20:06:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/8 13:28:15
1
100 kr
22/8 19:50:11
2
400 kr
26/8 20:29:36
3
300 kr
26/8 20:29:36
2
350 kr (Budbetjänt)
27/8 19:31:21
4
500 kr
27/8 19:35:04
2
500 kr
27/8 19:35:04
4
500 kr (Budbetjänt)
27/8 19:35:32
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1200 9117
Oljemålning
Britt-Louise Kellberg-Nordström (f. 1925), Landskap. Olja på duk, 42x56 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/8 13:28:15 | 1 | 100 kr |
22/8 19:50:11 | 2 | 400 kr |
26/8 20:29:36 | 3 | 300 kr |
26/8 20:29:36 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
27/8 19:31:21 | 4 | 500 kr |
27/8 19:35:04 | 2 | 500 kr |
27/8 19:35:04 | 4 | 500 kr (Budbetjänt) |
27/8 19:35:32 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:19