ÖVRIGT / Mattor / Bordjalou 4402009
nr 440 2009
Bordjalou
Antik, 145x252, jämnt ställvis hårt slitage, korroderad, lagningar, even partly heavy wear, corroded, repairs
Utrop:
8.000 kr
Såld:
9.200 kr
måndag 27 november 2006
kl 16:00:02
27/11 15:15:35
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4