KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8996045

nr 899 6045

Blandteknik

Ulf Palme, självporträtt, signerad, 65x50

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 juni 2014
kl 19:20:24