MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängvärmare 9017339
nr 901 7339
Sängvärmare
1800-tal, Mässing / trä, längd: 78 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:27:05
Mässing