MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 8505009

nr 850 5009

Karmstol

Gustaviansk

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 30 september 2013
kl 19:41:34

1/9 19:07:49 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Den Gustavianska stilen