KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9893458
nr 989 3458
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), interiör, signerad, motivet: 46x32
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:44:05
1.800 kr
2.000 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold