FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 14556196
nr 1455 6196
ARMCHAIRS
one pair, 1940s, fast stoppad sits och rygg, wear.
Ett par, 1940-tal, fast stoppad sits och rygg
Condition: slitage
700
SEK 300
Monday Mars 21 2022
at 20:21:12
20/3 19:04:06