KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277238
nr 1727 7238
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 34x55 cm, yttermått inklusive ram: 44x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 september 2025
kl 18:52:10
28/9 18:52:38
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl