KONST / Litografier / Färglitografi 7201350
*
nr 720 1350
Leif Liljeblad
(f. 1950), Sverige
Färglitografi , Leif Liljeblad (f. 1950), "Barmarksvinter", 59/180, 55x42
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2011
kl 19:12:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/10 07:50:10
1
100 kr
17/10 10:24:22
2
Vinnande bud
17/10 18:19:53
1
200 kr
- Konstnär/Designer
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Leif Liljeblad
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif liljeblad litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
*
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Leif Liljeblad
nr 720 1350
Leif Liljeblad
(f. 1950), Sverige
Färglitografi , Leif Liljeblad (f. 1950), "Barmarksvinter", 59/180, 55x42
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/10 07:50:10 | 1 | 100 kr |
17/10 10:24:22 | 2 | Vinnande bud |
17/10 18:19:53 | 1 | 200 kr |
- Konstnär/Designer
Leif Liljeblad
Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Leif Liljeblad
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik leif liljeblad litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08