KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8214413
nr 821 4413
Träsnitt
2 st, Japan, 1700-/1800-tal, 37x24 + 24x37
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:46:26
300 kr
400 kr