ART / Lithographs / Litograph in colors 9658338
nr 965 8338
LITOGRAPH IN COLORS
L G Lundberg, 1982, 4/6, sheet: 66x50,
L G Lundberg, 1982, 4/6, bladets mått: 66x50
SEK 100
Monday June 1 2015
at 19:53:13
27/5 22:14:33