KONST / Litografier / Färglitografi 12702383
nr 1270 2383
Märtha Bolin-Clason
(1902-1988), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 57/260. Motivet: 57x45 cm
Märtha Bolin-Clason, född 1902, död 1988, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:22:39
23/8 22:32:14
Märtha Bolin-Clason
Läs mer om Märtha Bolin-Clason