Ã–VRIGT / Mattor / Mattor 12769078

nr 1276 9078

Mattor

2 st, Orientaliska, l77x148 82x152 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:41:18