GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 8527318
nr 852 7318
Tallrikar
4 st, 1700-/1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 19:02:12
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr