KONST / Litografier / Färglitografier 12422102
nr 1242 2102
Färglitografier
3 st, Alvar Sunol (f. 1935). Signerad, numrerad 26/75, bladets mått: 76x56 & 56x76 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:39:15
18/3 19:07:34
18 mar