ART / Lithographs / Litographs 8805117
nr 880 5117
LITOGRAPHS
2 pcs. Per Medstrand, still life, numrerade och signerade, 17x31,
2 st. Per Medstrand, stilleben, numrerade och signerade, 17x31
300
SEK 350
Monday Mars 10 2014
at 18:01:06
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr