MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10695026
*
nr 1069 5026
Stolar
5 st, 1950-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:56:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/10 20:35:10
1
400 kr
22/10 20:35:23
1
400 kr
14/11 00:19:20
2
400 kr
14/11 00:19:20
1
400 kr (Budbetjänt)
14/11 00:19:30
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:50
-
6755 Fåtöljer
Ett par, Gunilla Allard (f. 1957), Sverige. Lammhu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37
-
6681 Kamelpall
Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22
-
6155 Karmstol
nyrokoko, 1800-tal, provinsarbete, mässingsintarsi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:10
-
6697 Karmstol
Rokokostil med petit point
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:24
*
Stolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5026
Stolar
5 st, 1950-tal
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/10 20:35:10 | 1 | 400 kr |
| 22/10 20:35:23 | 1 | 400 kr |
| 14/11 00:19:20 | 2 | 400 kr |
| 14/11 00:19:20 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 00:19:30 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:09 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:50 -
6755 Fåtöljer
Ett par, Gunilla Allard (f. 1957), Sverige. Lammhu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37
-
6681 Kamelpall
Benställning i trä, löstagbar sits i läder. Längd:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:22 -
6155 Karmstol
nyrokoko, 1800-tal, provinsarbete, mässingsintarsi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:10 -
6697 Karmstol
Rokokostil med petit point
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:24



