KONST / Ramar / Ram 11565359
*
nr 1156 5359
Ram
Innermått ca 19x28 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 januari 2018
kl 20:02:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/1 22:27:40
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6131 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:11
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:29
-
6041 FÃ¥glar
+ skål, Höganäs. Höjd: 4-6 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:05
-
6042 Fat
3 st, Gabriel, fiskar, glaserad stengodslera. Läng..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19
-
6053 Fat
4 st, Kina, Blåtvitt kompaniporslin, Diameter: 8-1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
*
Ram
nr 1156 5359
Ram
Innermått ca 19x28 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 januari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/1 22:27:40 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6131 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:11 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:29 -
6041 FÃ¥glar
+ skål, Höganäs. Höjd: 4-6 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:05
-
6042 Fat
3 st, Gabriel, fiskar, glaserad stengodslera. Läng..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19 -
6053 Fat
4 st, Kina, Blåtvitt kompaniporslin, Diameter: 8-1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15