ART / Oil paintings / Oil painting 12319006
nr 1231 9006
OIL PAINTING
B Berg, Interiör med läsande kvinna, signed. Oil on canvas, 60x74 cm,
B Berg, Interiör med läsande kvinna, signerad. Olja på duk, 60x74 cm
SEK 200
Monday January 28 2019
at 18:25:01
100 kr
150 kr