KONST / Litografier / Färglitografier 14109235
nr 1410 9235
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerade, Numrerade, oramade lösa blad, bladets mått: 28x36 - 33x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:16:09
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd