FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8214079
nr 821 4079
CHAIRS
4 pcs, victorian style, wear, damages, lösa delar.
4 st, Nyrokokostil
Condition: slitage, skador, lösa delar
300
Monday April 22 2013
at 18:26:20