KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13242203
nr 1324 2203
Lennart Samuel Eriksson, Modell. Signerad LS Eriksson, daterad 1989. Olja på duk, 65x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:14:11
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)