KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8963250
nr 896 3250
Harald Sandberg
(1912-1983), Sverige
Blandteknik, Harald Sandberg, signerad, båt, motivet: 10x14
Ivar Harald Sandberg, svensk bildkonstnär född 1912, död 1983.
måndag 26 maj 2014
kl 19:01:34
Harald Sandberg
Läs mer om Harald Sandberg