MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Silk embroidery 8086050

nr 808 6050

SILK EMBROIDERY

18th century, England eller Frankrike, kiniserande motiv, 132x178, damages.

1700-tal, England eller Frankrike, kiniserande motiv, 132x178

Condition: skador

15000

SEK 3000

Monday February 18 2013
at 19:45:45

18/2 16:11:57 1      Vinnande bud