FURNITURE / Tables / Biljardbord/matbord 9895529

nr 989 5529

Biljardbord/matbord

E. J Riley Limited Accrington, with accompaniments, early 20th century, 106x196, höj/sänkbar slitage, damages.

E. J Riley Limited Accrington, med tillbehör, 1900-talets början, 106x196

Condition: höj/sänkbar slitage, skador

6000

SEK 10000

Monday October 26 2015
at 19:39:13