ART / Lithographs / Litographs in colors 8336067
nr 833 6067
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
2 pcs, Madeleine Pyk (b. 1934), tigrar, numrerade och signerade, subject size: 28x21 + 30x16,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Madeleine Pyk (f. 1934), tigrar, numrerade och signerade, motivets mått: 28x21 + 30x16
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1200
SEK 1600
Monday June 10 2013
at 19:15:47
800 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.500 kr