MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15804336
*
nr 1580 4336
MIRROR
early 20th century, med spegelram, 87x71,
tidigt 1900-tal, med spegelram, 87x71 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday November 20 2023
at 19:13:06
- Bid history
Time
Bidder
Bid
17/11 15:50:56
1
100 kr
17/11 19:30:49
2
150 kr
19/11 07:43:40
3
200 kr
20/11 18:47:54
2
Vinnande bud
20/11 18:49:18
2
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sekelskifte spegel spegelram speglar tidigt 1900-tal
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07
-
8202 Spegelskåp
around year 1900, Ett dörrpar bakoliggande hyllpla..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:51
*
MIRROR
nr 1580 4336
MIRROR
early 20th century, med spegelram, 87x71,
tidigt 1900-tal, med spegelram, 87x71 cm
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 250 |
| Auction date: |
Monday November 20 2023 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 17/11 15:50:56 | 1 | 100 kr |
| 17/11 19:30:49 | 2 | 150 kr |
| 19/11 07:43:40 | 3 | 200 kr |
| 20/11 18:47:54 | 2 | Vinnande bud |
| 20/11 18:49:18 | 2 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sekelskifte spegel spegelram speglar tidigt 1900-tal
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07 -
8202 Spegelskåp
around year 1900, Ett dörrpar bakoliggande hyllpla..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:51



