MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 15671020

nr 1567 1020

Fåtöljer

ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien, 1950-tal. Modellen formgiven på 1930-talet, renoverade. Betsad stomme, fast stoppad rygg och sits. Bredd: 63 cm. Djup: 79 cm, h. 78 cm, sitthöjd: ca 34 cm

måndag 25 september 2023
kl 19:31:39

  • Klassiska
  • 25 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska