KONST / Litografier / Färglitografi 14719265

nr 1471 9265

Ardy Strüwer

(1939-2023), Sverige

Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 160/300. Färglitografi, bildmått: 49x38, yttermått inklusive ram: 73x60 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:30:56

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer