FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 9794326
nr 979 4326
CHAIR
1940s,
40-tal
Condition: slitage
SEK 150
Monday September 7 2015
at 19:28:41
4/9 14:16:12
100 kr
7/9 17:05:29
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.