KONST / Litografier / Färglitografi 10884342
nr 1088 4342
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 1997, fågel, bladets mått: 41x57
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2017
kl 18:16:35
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
500 kr