SILVER & METAL / Silver / Candlesticks 12235030

nr 1223 5030

CANDLESTICKS

2 pcs, 3-armade. Tyska stämplar, 1930s. Height: 26 cm,

2 st, 3-armade. Tyska stämplar, 1930-tal. Höjd: 26 cm

4000

SEK 3800

Monday December 10 2018
at 20:41:53

10/12 20:27:33 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • Dec 10

Silver

Read more about Silver