SILVER & METAL / Silver / Candlesticks 12235030
nr 1223 5030
CANDLESTICKS
2 pcs, 3-armade. Tyska stämplar, 1930s. Height: 26 cm,
2 st, 3-armade. Tyska stämplar, 1930-tal. Höjd: 26 cm
4000
SEK 3800
Monday December 10 2018
at 20:41:53
10/12 20:27:33
- Thema-auction
Dec 10
Silver
Read more about Silver
CANDLESTICKS
Read more about Silver
nr 1223 5030
CANDLESTICKS
| Estimate: | 4000 |
| Sold: | SEK 3800 |
Monday December 10 2018 |
| 10/12 20:27:33 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Dec 10
Silver
Read more about Silver