KONST / Litografier / Färgserigrafi 14177110
nr 1417 7110
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 65/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Bildmått: 82x58,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:48:30
800 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe