ART / Etchings etc / Etchings 15038298

nr 1503 8298

Carl Larsson

(1853-1919), Sverige

Carl Larsson (1853-1919), Sweden, efter. Mapp med två etsningar efter Carl Larsson, utgiven av Hjert och Hjert. No signature. Oramade lösa blad, 57x43cm,

ETCHINGS, Carl Larsson (1853-1919), Sverige, efter. Mapp med två etsningar efter Carl Larsson, utgiven av Hjert och Hjert. Ej signerad. Oramade lösa blad, 57x43cm

SEK 100

Monday November 21 2022
at 19:22:05

17/11 04:33:40 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Carl Larsson

Read more about Carl Larsson