Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Grafiskt blad/collage 16697099



*

nr 1669 7099


Grafiskt blad/collage

2 pcs, Gerhard Blum (tillskriven), ej signerade, ej ramade, 80x80,


2 st, Gerhard Blum (tillskriven), ej signerade, ej ramade, yttermått inklusive ram: 80x80 cm, oramad


Estimate:

500

Auction date:

Monday December 16 2024
at 18:23:16


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller collage ej ramade ej signerade gerhard blum grafiskt blad vattenfärg
  • 8022 WATERCOLOUR
    Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
    Present: SEK 600

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:38
  • 8213 WATERCOLOUR
    Ã…slund, dated -90, landscape with lake. Watercolou..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:06
  • 8097 WATERCOLOUR
    Birgit Sahlberg. Signed, dated 1927, still life, 6..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:36




Ladda ner broschyr