KONST / Litografier / Färglitografi 7954239

nr 795 4239

Färglitografi

2 st, Signerade Bolin, motivets mått: 50x42 (1 med skadat glas)

Utrop:

500 kr

måndag 3 december 2012
kl 18:55:52