MISCELLANEOUS / Rugs / Melayer 6454005
nr 645 4005
Melayer
antique, 125x198, even wear, minor repair,
Antik, 125x198, jämnt slitage, mindre lagning
1500
SEK 2100
Monday June 14 2010
at 16:00:00
1.600 kr
1.100 kr
1.800 kr
2.000 kr